Czym się zajmujemy

Strony www i sklepy internetowe

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – a żeby pisali, najpierw muszą wyłowić – z Sieci. Chcesz być widoczny w Internecie? Potrzebujesz sprawnie funkcjonującej strony www, sklepu internetowego albo bloga? W FireCode możemy się tym kompleksowo zająć– począwszy od designu i grafiki, przez programowanie i copywriting, aż po hosting i pozycjonowanie. Chyba, że masz już stronę www, która wymaga odświeżenia albo całkowitego remontu – chętnie podejmiemy się również i tego zadania.

Aplikacje mobilne i webowe

Ty dajesz nam pomysł – My go realizujemy, od A do Z. FireCode Software House - projektujemy, tworzymy oprogramowanie, testujemy, wdrażamy. Ponieważ realizacja każdego zlecenia jest przez nas „uszyta na miarę”, najlepiej gdy umówimy się na spotkanie, podczas którego przedyskutujemy budowę i funkcjonalność Twojego projektu.

Partnerzy start-upu

Masz pomysł na biznes? A może niedawno otworzyłeś działalność gospodarczą? FireCode Software House - pomożemy Ci zrealizować plany od strony technicznej. Zajmujemy się zarówno tworzeniem indywidualnie dopasowanego oprogramowania, jak i doradztwem czy instalacją infrastruktury.

Usługi teleinformatyczne

FireCode Software House to nie tylko wiedza, umiejętności i doświadczenie, to również elastyczność i umiejętność dostosowania się do specyficznych potrzeb klientów. Mamy smykałkę do nowoczesnych rozwiązań w biznesie, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć kompleksowych usług teleinformatycznych z działów tj.: Telefonia, Internet, Sieci bezprzewodowe, Kolokacja i hosting, Transmisja danych, IT Outsourcing, Infrastruktura teleinformatyczna, Communications Integration (CI), Energia elektryczna. Realizujemy je we współpracy z dużymi firmami. Dodatkowo oferujemy pogwarancyjną naprawę iPhone'ów.

O nas

FireCode to grupa dynamicznych, kreatywnych pasjonatów, którym podczas pracy towarzyszy dobra energia i nastawienie na sukces – zarówno swój własny, jak i klienta. Nasz software house stawia na efektywną komunikację i współpracę. Łączymy specjalistów z różnych dziedzin do realizacji innowacyjnych projektów. Pomagając innym ludziom urzeczywistniać ich marzenia, wierzymy, że tworzymy nowy, lepszy świat. Nasza oferta to między innymi: strony internetowe www oraz aplikacje mobilne i webowe.

Działamy globalnie

Rozwijamy się - międzynarodowo! Otworzyliśmy filię naszej firmy niemal 15 000 km od Warszawy - w Australii. Cieszymy się, że możemy być blisko klienta nawet po drugiej stronie globu.


Opinie klientów

Nasi partnerzy

klinika iphone ips itsa

Realizacje

Gwarancja

Moment opublikowania Twojej nowej strony internetowej www, sklepu bądź aplikacji to dopiero początek. W FireCode do każdego wdrożenia otrzymujesz roczną gwarancję poprawnego działania oraz bezpłatną pomoc techniczną w przypadku jakichkolwiek problemów bądź pytań. Nasz software house będzie cały czas do Twojej dyspozycji.

Napisz do nas

Do wszystkich projektów podchodzimy indywidualnie, dlatego ceny oraz terminy ustalamy na wstępnym spotkaniu.
Oczywiście wycena jest darmowa ☺. Zapraszamy do kontaktu.

FireCode Software House - Kontakt

kontakt Telefon: (22) 11 55 407, +48 570 482 049
kontakt Aleje Jerozolimskie 6 / 18, 00-374 Warszawa
kontakt NIP: 522-298-24-08

FireCode Software House - Kontakt

kontakt Telefon: +614 21 395 481
kontakt Melbourne, 6/35 Herbert St, Dandenong VIC 3175
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej